Celé Slovensko si v pondelok večer sadlo pre televízne obrazovky, aby s hrdosťou podporilo reprezentačný tím na Majstrovstvách sveta 2019. V treťom zápase 83. ročníka šampionátu sa domáci hokejisti postavili proti Kanade, s ktorou prehrali v mimoriadne vyrovnanom zápase!

Je tomu len zopár minút, čo slovenskí hokejoví reprezentanti odohrali svoj tretí zápas na 83. ročníku Majstrovstiev sveta. Tri nervydrásajúce tretiny, ktoré boli hotovou skúškou pre všetkých fanúšikov ľadového športu, sa niesli v mimoriadne vyrovnanom duchu. Prestrelka medzi Slovákmi a Kanadou nevplývala len na divákov, ale najmä na samotných hráčov, pričom v prvej tretine lietali medzi hokejistami niekoľkokrát päste a krv.

KANDRÁČOVCI PREKONALI SAMI SEBA:Z NOVEJ HOKEJOVEJ HYMNY SÚ SLOVÁCI NADŠENÍ!

Viditeľná nervozita Kanaďov, ktorí evidentne nečakali nekompromisne kvalitnú hru domácich hráčov, spôsobila, že fanúšikovia mali možnosť vidieť rýchly a skutočne kvalitný zápas. Kým prvá tretina skončila remízou 2:2, druhú sme prehrali 3:2, avšak v tretej tretine Slováci excelovali, vyrovnali, no skóre, žiaľ, Kanaďania otočili. V predposlednej sekunde sme zápas napokon prehrali 6:5.

VYSOKOHORSKÁ PRIRÁŽKA ZA PIVO A JEDLO: MS V HOKEJI VALCUJÚ ŠIALENÉ CENY!