Ranné zápchy do Bratislavy pozná každý pracujúci človek žijúci v okolitých lokalitách hlavného mesta. Smer zo Šamorína či zo Senca je v skorých hodinách upchatý a Senčania sa musia rozhodovať, či ráno zvoliť úsek starej cesty alebo sa vybrať cez diaľnicu. Tí, ktorí si dnes vybrali druhú možnosť, poriadne zakopli!

Krátko po štvrtej hodine ráno prišlo k havárií nákladného vozidla na 35. kilometri v smere do hlavného mesta. Opitý kamionista skrížil všetky jazdné pruhy v smere zo Senca do Bratislavy už v skorých ranných hodinách a diaľnica D1 tak zostala celkom neprejazdná!

Vodiči si v kolóne postáli v priemere od dvoch do troch hodín. O prípad sa postaral opitý šofér kamiónu značky Volvo: „Pri prevrátení došlo k poškodeniu stredových zvodidiel a vysypaniu nákladu z tohto kamióna. Policajti na mieste podrobili vodiča dychovej skúške, tá skončila s pozitívnym výsledkom 0,7 mg/l alkoholu vo vydychovanom vzduchu, čo predstavuje 1,46 promile,“ informuje slovenská polícia.

Opitý Poliak bol obmedzený na osobnej slobode a policajti ho eskortovali na policajné oddelenie kvôli vykonaniu ďalších potrebných úkonov. Pri nehode sa, našťastie, nikto nezranil. Diaľnica bola plne prejazdná krátko pred 10:30 ráno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Polícia SR – Bratislavský kraj