Zarážajúce slová Nicholsonovej o predčasných voľbách: Je to hotová vec?!

Dátum:

Lucia Ďuriš Nicholsonová pred pár týždňami opustila koaličnú stranu SaS, no stále intenzívne sleduje dianie na politickej pôde. Posledné udalosti ju nenechali chladnou a so svojimi myšlienkami sa neváhala podeliť aj na sociálnej sieti.

Aj napriek tomu, že Nicholsonová nie je súčasťou strany SaS, stále je europoslankyňou, ktorá háji záujmy Slovenska v európskom parlamente. Aktuálna politická kríza však zasiahla aj ju, keďže v minulosti stála po boku Richarda Sulíka na tlačových konferenciách.

Politička však najnovším príspevkom na sociálnej sieti poriadne prekvapila svojich fanúšikov, keďže sa o predčasných voľbách vyjadruje, akoby boli hotová vec. ,,Vláda pomaly padá a ja som z toho taká smutná, že sa mi ani nechce nič želať. Dnes sa ukázali aj charaktery aktérov. Zbabelosť premiéra a to, ako narýchlo zneužila situáciu Veronika Remišová. Až tak, že zaútočila na najbližšieho spojenca – Richarda Sulíka,“ otvorene prezradila svoj názor exsaskárka.

44-ročná brunetka je presvedčená, že slovenská politická scéna sa dotkla dna. ,,Keď sme spoločne v opozícií bojovali proti hydre Smeru, mala som pocit, že tam bola alternatíva. Aspoň nejaká nádej na lepšie zajtra. Dnes neviem, koho budem v predčasných voľbách voliť. Bola som toho celého súčasťou 11 rokov. Od začiatku som chcela urobiť zo Slovenska krajinu, z ktorej mladí ľudia nebudú chcieť zutekať. Dnes mám chuť pobaliť mojim deťom kufre. Je to aj moje zlyhanie, tak to cítim,“ dodala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Lucia Ďuriš Nicholsonová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...