Šiesta séria šou Česko Slovensko hľadá Superstar už pozná svoju aktuálnu kráľovnú, ktorou sa stala speváčka Barbora Piešová. Aj keď sa spočiatku zdalo, že sympaťáčka je sivou utiahnutou myškou, viacerí zo súťažiacich sa vyjadrili, že práve mladá Prievidžanka patrí k najzábavnejším elementom uplynulého ročníka.

Je tomu len zopár týždňov, čo Česko a Slovensko spoznali svoju Superstar, ktorou sa stala Barbora Piešová. Tá iba pred pár dňami oslávila 20. narodeniny, pričom spoločnosť jej okrem najbližších robili i fanúšikovia či kolegyňa zo súťaže Dominika Lukešová. Obe finalistky sa stretli v Beroune, kde Barbora vystúpila počas koncertu, ktorý moderoval Leoš Mareš.

Obe dievčatá si to následne namierili do tetovacieho salónu, kde sa nechali ozdobiť novými obrázkami. Kým Barbora si nechala vytetovať nápis Speechless, Dominika si zvolila typickú ikonu skupiny Pink Floyd. „Kapela Pink Floyd ma sprevádza celým životom. Po prvýkrát mi ich pustil môj ocko, keď som bola ešte bábätko a vďaka tomu som sa do hudby zamilovala,“ nešetrila nadšením kráska hudobníčka. Tomu hovoríme nevšedný darček k Barboriným narodeninám.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dommilukes, barborapiesova_official