1. januára to budú štyri roky, čo sa na obrazovkách Markízy objavil mimoriadne obľúbený seriál Oteckovia, kde zahviezdili viaceré mená slovenského šoubiznisu. Len pred pár dňami bola potvrdená informácia, že denný program opúšťa jedna z kľúčových postáv s rodinou, pričom tých, čo zlákala konkurencia, je výrazne viac!

Seriálový hit Oteckovia sa dlhé roky pýšil hviezdnym hereckým obsadením, avšak zo seriálu postupne odchádzajú viaceré kľúčové postavy. Len pred pár dňami fanúšikov zarmútila správa, že ku konkurenčnej TV JOJ prechádza seriálový Alex s rodinou, čím Markíza dočasne ukončila púť postáv Braňa Deáka, Jany Kovalčíkovej a Tobiasa Kráľa.

Práve po boku týchto umelcov sa pravidelne objavovala aj televízna mama malého Maxa, ktorú si zahrala mamička na materskej dovolenke Dominika Kavaschová. Kým tá si podľa scenáristov akurát plní pracovné sny, rodinu Beckerovcov poslali do Holandska. Okrem kvarteta zo seriálu zmizne aj Zuzana Porubjaková (Simča), ktorá hrala mamu Alexovej dcéry Roxy, pričom výnimkou nebude ani Roman Poláčik.

V nasledujúcej sérii seriálu Oteckovia sa Alex (Braňo Deák), Ema (Jana Kovalčíková), Max (Tobias Kráľ), Simča (Zuzana Porubjaková) a Ondro (Roman Poláčik) neobjavia. No nie je vylúčené, že niektorá z týchto postáv sa do deja seriálu ešte vráti. Ale vo vianočnej špeciálnej epizóde, ktorú vysielame 24. decembra, Alexa, Emu a Maxa ešte diváci uvidia,“ uviedla pre Nový Čas PR manažérka Markízy Ľudmila Ráceková.

Ako je dnes už známe, mnohí z hercov sa objavia v nových projektoch TV JOJ, a kým sa Jana Kovalčíková ukázala ako nová súčasť relácie Inkognito, Braňo Deák a Roman Poláčik budú tvárami nového seriálu Hranica. Zuzana Porubjaková sa objaví taktiež v novom formáte Zlatá rybka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/oteckovia.markiza