Peter Borkovec (18) sa už dlhšie netají obrovskými sympatiami ku speváčke a porotkyni Katke Knechtovej (37). Naposledy ostal ale poriadne zaskočený po otázke o ich vzťahu a toto z neho vypadlo!

Superstarista Peter Borkovec zavítal nedávno do markizáckeho Telerána, kde ho moderátori vyspovedali zo všetkých možných tém. Bolo jasné, že padne aj verejne omielaná otázka, či je medzi ním a o dosť staršou speváčkou vzťah, alebo ide len o platonickú lásku napriek Petrovmu verejnému vyznaniu lásky.

Zdá sa však, že otázka o vzťahu Petra v markizáckej relácii natoľko zaskočila, že sa snažil rýchlo zmeniť tému protiotázkou, koľko má ich fotka lajkov a napokon z neho vypadla táto odpoveď: „Je to len porotkyňa a ja som len súťažiaci,“ podal strohé vysvetlenie. Na záver ešte dodal poznámku, ktorú si ale každý môže vyložiť po svojom: „Dal by som si s ňou dueto,“ poznamenal Petr na margo krásnej speváčky, ktorá sa ale podľa ľudí zo zákulisia uvedomuje veľký vekový rozdiel a s Petrom neplánuje nič iné okrem kamarátstva.

Zdroj │ Foto: TV Markíza, Facebook, Instagram