Uplynulú nedeľu sa na obrazovkách Markízy a Novy proti sebe postavilo 13 spevákov, ktorí bojovali v šou The Voice Česko Slovensko o postup do živých prenosov. V jedinom triu večera sa stretli dve Slovenky a jedna Češka, z ktorých, žiaľ, mohla odísť ako víťazka len jediná.

Potom, čo druhé kolo K.O. vyraďovania v šou The Voice Česko Slovensko odštartovalo energické trio dievčat so skladbou “Shake It Off” od Taylor Swift, porotkyňa Jana Kirschner mohla vyrieknuť meno iba jednej súťažiacej, ktorá postupuje ďalej. Tou šťastou sa stala Valentína Vlková, ktorej však na päty šliapali ďalšie skvelé speváčky Lucie Večeřová a Monika Drgáňová.

A práve 22-ročná Slovenka zo Zábiedova má napriek vypadnutiu obrovský dôvod na radosť. Mladú speváčku, ktorá sa chce presťahovať do hlavného mesta, aby naštartovala svoju kariéru, totiž požiadal partner Dárius o ruku! Dvojica tvorí pár šesť rokov, pričom sú spolu už od strednej školy.

“Muž môjho života, mali sme veľké šťastie, že sme našli lásku tak skoro a môžeme si ju užívať dlhšie,” napísala svojmu partnerovi Monika, pričom sa iba pred pár hodinami pochválila krásnym zásnubným prsteňom. Snúbencom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Instagram/monikadrganova, thevoiceceskoslovensko, Markiza