56-ročnú riaditeľku školy zatkla polícia po hroznom objave v jej dome. Osemročného synčeka našli priviazaného o kreslo reťazou, pričom mal cez ústa lepiacu pásku. Ešte viac šokujú slová tyranky, ktoré vyslovila pred súdom.

Ukrajina je zhrozená z najnovšieho prípadu týrania blízkej osoby. 56-ročná riaditeľka školy Anna Zhitnik, ktorá žije v meste Dnipro, bola postavená pred súd po otrasnom náleze. Do starostlivosti si zobrala 8-ročného chlapčeka menom Stas spolu s ďalšími tromi deťmi (4, 6, 13 rokov). Susedia sa najskôr domnievali, že ide o veľmi slušnú rodinu, až kým im deti neukázali zábery z mobilného telefónu.

Hneď na to privolali podľa informácii denníka DailyMail susedia políciu, ktorá objavila v dome ženy 8-ročného chlapca pripútaného železnou reťazou o kreslo. Zviazané mal aj ruky a nohy, na ústach lepiacu pásku a oči previazané tak, aby nič nevidel. K takémuto týraniu malo dochádzať každé ráno pred prácou, pričom ostatní súrodenci boli svedkami ženinho vyčíňania. Deti mala zneužívať, hrubo ich urážať, ako aj biť špeciálnou palicou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po príchode polície boli riaditeľke odobrané všetky štyri deti, ktoré skončili v zariadení zameranom na sociálnu a psychologickú rehabilitáciu. Momentálne sú na seba veľmi naviazané a neustále sa objímajú. S matkou sa už nikdy nechcú stretnúť a pociťujú strach. Tyranka sa už postavila pred súd, kde bola obvinená z mučenia a zanedbávania rodičovstva. V prípade dokázania viny jej hrozí 10-ročný pobyt za mrežami. Zarážajúce sú však jej slová pred súdom. “Nie som vinná. Pre tieto deti som urobila veľa. Môžu mi ich odobrať, nevadí mi to,” vyriekla Anna.

Zábery týraného chlapčeka aj riaditeľky môžete vidieť >>> TU <<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/RN Productions, Pixabay