Zbláznili sa? Jakubec s Božankou chcú za túto oplzlosť 2 milióny €!

Dátum:

Po svadbe Martina Jakubca (34) a Božanky (64), ktorá mala byť nezabudnuteľnou, aj keď sa na nej objavil iba úbohý počet hostí, nasledovala svadobná cesta. Mladomanželia sa majú nachádzať v Amerike, pričom sa rozhodli opäť prekvapiť novou výzvou.

Jakubec sa mal spoločne s manželkou vybrať na rozprávkovú svadobnú cestu do USA. Ľudia sa však nestačili čudovať, keďže na fotkách z dovolenky sa objavuje iba Martin. Božanka na každom zábere jednoducho chýba. Spevák to vysvetlil nezvyčajne, keďže jeho manželka údajne nemá záujem o ďalšie medializovanie jej osoby.

Aj keby sa mohlo zdať, že neúspešný politický kandidát získal už dosť pozornosti, zrejme túži po ešte väčšej publicite. ,,Bol dotaz veľmi nevšedný. Dať von video z manželskej postele… Či nám to funguje.. Funguje lepšie ako vám. A keby ste to chceli vidieť naozaj live, požadujeme 2 mil. € ako honorár za túto live šou. Ak sa teda poskladáte alebo nájdete sponzora, začneme nad tým uvažovať,“ napísal k spoločnej fotke s Božankou na sociálnej sieti Jakubec.

Výzva Martina Jakubca

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...