Je tomu len zopár dní, čo svetlo sveta uzrel nový singel ,,Per Le Strade Una Canzone”, ktorý má údajne pokoriť hit ,,Despacito”! Rytmickú skladbu, v ktorej spojili svoje sily Eros Ramazzotti a Luis Fonsi, prináša prvý závan leta roku 2019. Cítite ho už aj vy?

55-ročný taliansky idol Eros Ramazzotti a Portoričan Luis Fonsi (40) prichádzajú na svetovú hudobnú scénu s prvým letným hitom tohto roka. Rytmická pecka s názvom ,,Per Le Strade Una Canzone” v podaní dvoch svetových hviezd je akousi pouličnou oslavou hudby v dvoch jazykoch.

„Per le strade una canzone je pieseň, ktorá ťa dostane do dobrej nálady. Je to pieseň o hudbe, o spájaní ľudí, oslave života a dobrých pocitoch. To je to, čo Eros a ja chceme šíriť. Myšlienku šíriť pozitívne vibrácie a hudbu, ktorá je pre všetkých. Bolo mi veľkým potešením pracovať s Erosom. Ďakujem za príležitosť spolupracovať s ním,“ vyjadril sa Luis Fonsi v jednom z rozhovorov.

Spoluprácu taktiež okomentoval i Eros Ramazzotti, ktorý je zo skladby s Luisom doslova nadšený: „Luis je nesmierne talentovaný umelec a pravý kamarát. Skvele sme sa bavili počas nakrúcania videoklipu v Miami a myslím, že ľudia aj pocítia tú pozitívnu energiu z videa. Hudba je naozajstná kamarátka a mala by sa oslavovať.“ Myslíte, že predbehne aj bájne Despacito? :O

Zdroj: YouTube