Jedna z najväčších stálic domácich televíznych obrazoviek a divadelných dosiek sa pochválila novinkou! Zdena Studenková po boku svojho partnera Braňa Kostku žiari už viac ako 26 rokov a ako sa zdá, čoskoro predstavia svoje spoločné dielo!

Významný umelec Braňo Kostka hviezdi v hudobnom zoskupení Fragile, aktuálne sa však venuje aj celkom odlišnej aktivite po boku Zdeny Studenkovej. Herečka sa totiž rozhodla vybudovať autorské dielo určené pre všetky dámy v zrelom veku a práve Braňo sa ujal úlohy producenta!

Hra pre jednu jedinú herečku by mala byť obsadená práve ostrieľanou blondínkou, ktorá si chce vyskúšať, či to ešte zvládne. Dielom mieni osloviť všetky ženy, aby sa zamysleli nad sebou, či nemária čas v zbytočnom vzťahu alebo nie sú pri niekom, kto ich ťahá dolu vodou.

Zdena by si priala osloviť ženské publikum a dať najavo, že majú žiť svoj vlastný život a nebyť otrokom manželstva. Dielo za pomoci producenta Braňa by malo odzrkadliť herečkin život a namotivovať ženy k pestrejšiemu žitiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: YT/Televízia JOJ