Televízia Nova vo večerných hodinách pravidelne vysiela populárnu reláciu Zámena manželiek. Tá sa teší obľube nielen u našich susedov, ale aj na Slovensku. Jedna z dvojíc, ktorá sa zúčastnila reality šou, však ani len nemohla tušiť, aká tragédia ich postretne už o pár mesiacov.

Súčasťou jednej z epizód relácie Zámena manželiek sa stal aj Zdeněk s partnerkou Dítou, ktorí vychovajú 5-ročného syna Vojtěcha. Aj v tomto prípade sa porovnávalo fungovanie dvoch rozdielnych rodín, ktoré nakoniec vyústilo do spoločného stretnutia. Po skončení si páry išli vlastnou cestou.

Zdeněk však pracuje ako vodič kamiónu a pár mesiacov po natáčaní sa na diaľnici D2 smerom na Bratislavu dostal do hromadnej havárie. Z vraku nákladiaku ho museli hasiči hodinu vystrihovať, pričom v nemocnici bol uvedený do umelého spánku. Podstúpil niekoľko operácií, no lekári mu museli amputovať obe dolné končatiny.

Muž však túži po nových bionických nohách, ktoré sú nesmierne drahé. Práve z tohto dôvodu zasiahol štáb televízie NOVA, ktorý dvojici odovzdal šek so sumou 561 394 korún českých (21 735 eur). Finančný dar tak má pomôcť rodine v ťažkých časoch.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: tn.nova.cz, Facebook/HZS Jihomoravského kraje