Natasha z amerického New Orleans podľa dostupných informácií podcenila nebezpečný koronavírus. 39-ročná zdravá žena svoje príznaky bagatelizovala, až kým ju priateľ nenašiel mŕtvu na zemi.

Natasha Ott bola 39-ročná zdravá mladá žena z amerického New Orleans. Pracovala ako sociálna pracovníčka, pričom pomáhala ľuďom pozitívnym na HIV. Hoci pocítila 10. marca horúčku a príznaky chrípky, situáciu podcenila.

Ako podľa informácií NYpost opakovala svojmu priateľovi Joshovi, poslali ju domov ako málo rizikovú a kráska sa tak nenechala testovať: “Klinika mala dostupných päť testov, ale ona odmietla, aby sa mohol radšej testovať niekto iný,” prezradil. Jej zdravotný stav sa ale začal v piatok rapídne zhoršovať.

Mladá žena ale priateľa stále uisťovala, že bude v poriadku a že si naordinovala liečivú whiskey. Napokon sa nechala otestovať na COVID-19 a doma čakala na výsledky. Keď však Joshovi neodpovedala na správy ani hovory, ustráchaný utekal k nej domov. Svoju lásku však našiel bez známok života na zemi v kuchyni: “Vidieť ženu, ktorú som poznal ako plnú života, ležať bez života na dlážke bolo zdrvujúce. Bál som sa jej dotknúť. Napokon som ju aj tak zobral do náručia. Čas žartovania o Covid-19 sa skončil,” dodal na záver. O svojho otca prišla kvôli koronavírusu aj známa herečka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nypost.com │ Foto: Facebook/Natasha S. Ott