Profesia zdravotnej sestry patrí k povolaniam, ktoré si vyžadujú celého človeka. Ide o fyzickú, ale aj psychicky náročnú záťaž, ktorá by sa mala vykompenzovať vďakou zo strany pacientov. Svoje o tom vie aj zdravotná sestra Zuzana, ktorá sa rozhodla apelovať na svoje kolegyne po celom Slovensku.

Lekári so zdravotnými sestrami robia vrásky na čele mnohým pacientom, česť výnimkám. Už niekoľkokrát sa ukázalo, že servítku pred ústa si rozhodne nedávajú a zdravotný stav človeka často nie je ich prioritou. Na drzé správanie zo strany zdravotných sestier zareagovala Zuzana, ktorú túto prácu vykonáva dlhé roky.

Výzva pre všetky zdravotné sestry od Zuzany

,,Drahé kolegynky, všeobecné zdravotné sestry a inak vysokoškolsky titulované sestry. Rada by som Vás poprosila v mene seba a mnohých príbuzných pacientov, aby ste sa (podaktoré) nechovali ako sprosté bezcitné idiotky a debilky. Nerobte hanbu slušným sestričkám. Dievčatá, ak nemáte vzťah k práci, k povolaniu, K POSLANIU OD BOHA BYŤ SESTROU chorému, zomierajúcemu, bezmocnému a trpiacemu človeku, pomocníčkamiv núdzi… vykašlite sa na to a neničte život pacientom a ich rodinám. Urobte im láskavosť a chodte do prd**e!!! (slušnejší výraz som nenašla). Hlavne, keď neprídete do kontaktu s človekom! Vytrite si r*ť svojím stredoškolským či vysokoškolským vysvedčením, hoďte ho do koša a nerobte hanbu či zlé meno. Urobte svojím odchodom miesto niekomu, kto má srdce na mieste a chce svoju prácu vykonávať činmi hodnými človeka. VĎAKA.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom  |  Foto: Pixabay