Dara Rolins sa musí v posledných dňoch vyrovnávať so stratou hneď dvoch mužov, ktorí boli pre ňu v živote veľmi dôležití. Po pohrebe Karla Gotta (†80) sa bola speváčka rozlúčiť aj so svojím bývalým priateľom Petrom Vlasákom (†45). Žiaľ, ktorý prežívala, jej nedovolil ani len rozprávať.

Dara Rolins sa musí v posledných dňoch vyrovnávať so stratou až dvoch mužov, ktorí pre ňu v živote znamenali veľa. Ako prvý ju čakal pohreb maestra Karla Gotta, ktorý bol dôležitou osobou najmä v začiatkoch hviezdnej kariéry speváčky. Okrem toho, že s Kájom naspievali krásny hit „Zvonky štěstí“, pomohol český slávik vtedy ešte Darinke aj svojím ľudským prístupom a cennými hudobnými radami. Speváčka mu zanechala po smrti dojímavý odkaz, ktorým mu za všetko poďakovala.

V pondelok dopoludnia sa ale prišla Rolins rozlúčiť do pražských Strašníc aj so svojím bývalým priateľom Petrom Vlasákom, ktorý podľahol zákernej rakovine. Až do poslednej chvíle mu nechýbal na tvári úsmev a na cestách do nemocnice ho pravidelne sprevádzali kamaráti aj známe tváre, ktoré sa len ťažko zmierujú s jeho odchodom v tak mladom veku.

Dara, ktorá s podnikateľom tvorila pár v rokoch 1999 až 2001, dorazila na poslednú rozlúčku medzi ostatnými smútiacimi. Na tvári sa jej zračila bolesť, ktorú aspoň čiastočne zakryla tmavými slnečnými okuliarmi. Keď jej ale chcel novinár z českého Expresu položiť otázku, speváčkina odpoveď bola jasná: „Nehnevajte sa, ja nemám slov,“ odvetila. Pohreb bol ale zrejme najsmutnejší pre Petrovu manželku Gabrielu a dcérku Simonku (8), ktorá nechala vedľa otca krásny veniec s nápisom „táta“. Úprimnú sústrasť rodine aj známym.

Daru Rolins na pohrebe bývalej lásky môžete vidieť >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: expres.cz │ Foto: Facebook/Petr Vlasák, YouTube/Show Jana Krause