Pre Daru Rolins bol prvý október mimoriadne smutným dňom. Okrem toho, že prišla o skvelého Karla Gotta, ju zasiahla aj ďalšia bolestivá udalosť. V rovnaký deň totiž zomrel aj jej bývalý priateľ Petr Vlasák. Speváčkina reakcia na zarmucujúce udalosti vás dojme.

Prvý október sa zapíše do umeleckých kuloárov veľmi čiernym písmom. Na večný odpočinok odišiel po rakovinovom ochorení v krásnom veku 80 rokov maestro Karel Gott, ktorý urobil pred smrťou nečakané rozhodnutie. Jeho odchod zasiahol mnohých, no najťažšie chvíle zrejme prežíva jeho rodina a manželka Ivana, ktorá zverejnila prvé slová po tragédií.

Zo smrti Karla Gotta sa spamätáva aj Dara Rolins, ktorú v tento deň zasiahli až dve hrozné správy. V utorok totiž poslednýkrát vydýchol aj jej bývalý priateľ Petr Vlasák (†45), ktorý rovnako podľahol rakovine. Zdrvená speváčka sa rozhodla pred niekoľkými minútami prostredníctvom sociálnej siete poslať obidvom mužom dojemný odkaz.

Toto je ten moment, kedy sa ťažko hľadajú slová. Odišli ďalší dvaja ľudia, ktorí patrili do môjho života. Jeden v deň svojich narodenín. Môj dobrý kamarát, bývalá láska, veľký bojovník Peter Vlasák, navždy v mojom srdci… A druhý, božský Kája. Je mi smutno, aj keď viem, že pocit šťastia a radosti z toho, že som Karla stretla, poznala, “zažila” je mocnejší a omnoho viac nezabudnuteľný. Jeho život, talent, stopa, ktorú po sebe zanechal si zaslúži byť oslavovaná, nie oplakávaná. Karel Gott je nesmrteľný,“ napísala mimo iné na adresu maestra, ktorému poďakovala aj za ľudskosť, úprimnosť a trpezlivosť, s ktorou ju posúval v začiatkoch jej kariéry. „Som mu vďačná za veľa. Moja láska a obdiv k tomuto človeku sú nespochybniteľné ako on sám. Ďakujem,“ dodala na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Dara Rolins │ Foto: Facebook/Dara Rolins, Karel Gott, YouTube/Televízia JOJ, SUPRAPHON