Slovenský herec Dano Heriban odišiel náhle a bez rozlúčky. Jeho smrť bola obrovským šokom hlavne pre zdrvených rodičov a jeho manželku Kamilu, ktorá musí prežívať nepredstaviteľnú bolesť. Mihnutím oka prišla o milovaného partnera a otca dvoch spoločných detí.

Kamila Heribanová sa nedávno po šiestich rokoch vrátila späť do pracovného života, pričom momentálne hviezdi v seriáli Mama na prenájom. Jej veľkou oporou pri návrate pred kamery bol predovšetkým manžel Daniel. Obom sa tak darilo v pracovnom i súkromnom živote.

Pred pár dňami však prišla tvrdá rana osudu a 33-ročná herečka prišla o milujúceho partnera. Spoločne vychovávali synov Viktora a Martinka, no súčasťou ich rodiny je aj Theo, ktorého mal Dano Heriban z predchádzajúceho vzťahu.

Kamile sa snažia mnohé známe celebrity prejaviť podporu a utešiť ju. Jednou z nich je aj speváčka Mária Čírová, ktorá nezadržala slzy. ,,Kamilka moja drahá, spolužiačka zo strednej školy, úžasné dievča, mama, žena, herečka, manželka… Vo svojom tichu a v modlitbe som s tebou a prosím Boha, aby ti dal silu prekonať túto strašne ťažkú bolesť,“ odkázala zdrvenej herečke na sociálnej sieti. V závere príspevku zanechala citát v znení: ,,Smrť je výzva. Hovorí nám, aby sme nestrácali čas. Hovorí nám, aby sme si hneď teraz povedali, že sa milujeme.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/mariacirova  |  Foto: IG/mariacirova, danoheribanofficial