V dôsledku pandémie koronavírusu sa situácia v krajine neustále stupňuje, pričom občania čoraz častejšie upozorňujú na prešľapy slovenských politikov. Snáď v najväčšej „kauze“ momentálne lieta Boris Kollár (Sme rodina), ktorý si v čase zákazov a núdzového stavu prispôsobil pravidlá v nemocnici potom, čo sa stal účastníkom dopravnej nehody.

26. októbra došlo v bratislavských uliciach k dopravnej nehode, po ktorej bol Boris Kollár prevezený s viacerými zraneniami do Nemocnice sv. Michala. Tu sa o neho mali okrem zdravotníckeho personálu starať aj jeho priateľky, kým na ostatných oddeleniach sú návštevy prísne zakázané. Kým politik argumentoval svoje konanie tým, že chcel odbremeniť sestričky od práce, národ vidí celú situáciu absolútne odlišne.

Potom, čo sa na margo Kollára vyjadrila námestníčka zariadenia, ktorá je momentálne vo výpovednej lehote, k vymoženostiam predsedu NR SR povedala zopár slov aj zúfalá matka 8-ročného syna. Chlapček je v týchto dňoch umiestnený v nemocnici, pričom nemá žiadnu možnosť navštíviť a objať svoje dieťa, ktoré je po operácii. „Dnes mi prvýkrát zavolal. Plakal a prosil, aby som prišla. Srdce mi išlo puknúť. Nejde to. Nemocnica akékoľvek moje žiadosti odmieta. Panika z Covidu-19 je na mieste, aj keď mi to príde mimoriadne tvrdé. Odmietli dokonca aj variant, žeby som sa predtým dala otestovať,“ približuje svoju situáciu žena, ktorá je v tomto prípade absolútne bezmocná.

„A potom uvidím Borisa Kollára, ako všetkých presviedča, že jeho dámske návštevy v nemocnici neboli problém. Je mu ľúto, že vyhodili námestníčku nemocnice, ktorá sa zastala sestriček, on by jej dal len napomenutie. To čo si on o sebe myslí? Tvária sa ako demokratická koalícia a nikto nemá odvahu poslať ho preč z funkcie predsedu parlamentu?“ zamýšľa sa a upozorňuje, že v iných krajinách by po rozmare v nemocnici a vození modelky štátnou limuzínou okamžite prišiel o post predsedu parlamentu.

„Na hodinu by letel aj riaditeľ nemocnice a nie námestníčka, ktorá sa zastala sestričiek. To by sa stalo v normálnej krajine. Ale my sme na Slovensku a o obyčajných ľudí tu politikom nejde. Darmo to majú v názve strany,“ uzatvára zdrvená matka, pričom jej podporu vyjadrili tisíce Slovákov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Nekŕmte nás odpadom