Príbeh krásnej Natálie (†26), ktorej telo bolo identifikované po troch týždňoch od zmiznutia vo vodnej nádrži Domaša, šokoval celé Slovensko. Po nájdení bezpečnostných záznamov, ktoré objasňujú priebeh a dôvod jej smrti, sa k udalosti vyjadrila rodina.

O smrti nezvestnej Natálie, ktorá zmizla 4. augusta, informovala prešovská polícia na sociálnej sieti. Šokujúce vyjadrenie objasňujúce príčinu úmrtia však radikálne odmietajú rodičia zosnulej! Podľa dostupných informácii totiž malo byť telo absolventky športovej fakulty nájdené so závažím na nohe, pričom podľa kamerových záznamov mala spáchať samovraždu. Taktiež sa na sociálnej sieti malo objaviť zopár komentárov, ktoré hovoria o tom, že zosnulá mala užívať drogy a rozprávať o tom, ako si predstavuje svoju smrť.

„To nie je pravda. Bola plná života, mala plány. Vždy sme ju videli usmievavú, tvár mala ako bábika. Keby brala drogy, určite by sa to prejavilo na jej výzore. Milovala kone, pracovala pri nich, boli jej život, tešila sa z nich. Deň pred zmiznutím si kúpila lavičku pred stajňu, aby mala na čom sedieť. Dokonca sa chystala urobiť si na nejaký kurz,“ informuje Pluska. Predošlé špekulácie na sociálnej sieti rodičia radikálne odmietajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska | Foto: pol., FB/N.V.