Speváčka Maja Velšicová sa len pred pár dňami musela zmieriť s tým najhorším osudom, aký môže matku postretnúť. O život prišiel jej 57-ročný syn Boris, ktorý mal tragickú autonehodu. Umelkyňa, ktorá prežíva obrovskú bolesť, prehovorila o príčine úmrtia.

Známa speváčka Maja Velšicová prežíva aktuálne najhoršie chvíle života. Pred niekoľkými dňami totiž prišla o svojho milovaného syna Borisa, ktorého život vyhasol vo veku 57 rokov. Osudným sa mu stala autonehoda, pričom ho mal do Ameriky prísť navštíviť aj jeho brat Mário, s ktorým sa chystali rozbehnúť spoločný biznis.

K tomu, žiaľ, už nikdy nedôjde. Kým brat Mário napísal srdcervúci odkaz na sociálnej sieti, umelkyňa sa rozhodla prehovoriť v markizáckej relácií Smotánka, kde divákom a fanúšikom priblížila, že jej syn mal dostať pravdepodobne za volantom infarkt a práve zlý zdravotný stav sa mal podieľať na autonehode.

„Je to strašné. Polícia našla roztrieskané auto a v ňom bol môj syn Boris. Stále neviem, čo sa presne stalo, polícia to prešetruje. Musím povedať, že sa z toho neviem spamätať. To je najhoršie v živote, keď matka prežije svoje dieťa. Nič vás v živote neupokojí, je to niečo strašné,“ uviedla zdrvená pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Televízia Markíza, pluska.sk │ Foto: FB/Maja Velsicova, Mario Slivka