Krimi Zdrvení rodičia prišli o dcéru: Dievčatko († 12) sa obesilo vo svojej...

Zdrvení rodičia prišli o dcéru: Dievčatko († 12) sa obesilo vo svojej izbe!

Rodičia iba 12-ročnej Jessicy zostali absolútne zdrvení potom, čo sa ich dcérka obesila priamo vo svojej izbe. Iba pár hodín predtým si vyberala darčeky k narodeninám, pričom bola nájdená s povrchovými reznými ranami na nohe v tvare písmen RIP.

Jessica bola obyčajnou teenagerkou z Dallamu, ktorá práve vo veku 12 rokov vchádzala do puberty. Ako uviedol jej otec, podobne ako iné dievčatá, aj ona chodila von s priateľmi a domov prichádzala s úsmevom na perách. „Nevidel som žiadne známky toho, že by bola nahnevaná alebo zničená. Jess nebola len moja dcéra, bola to moja najlepšia priateľka a hovorili sme spolu o všetkom,“ uviedol zdrvený otec Christopher s tým, že tesne pred smrťou spoločne plánovali oslavu jej narodenín.

Chvíľu predtým, ako šla dievča spať, bolo ešte prihlásené na sociálnej siete, kde však publikovala znepokojujúcu fotografiu. Na nohe mala vyrytý nápis RIP (odpočívaj v pokoji), na základe čoho kontaktovala jej spolužiačka políciu. Tesne pred treťou ráno sa záchranné zložky vybrali do domu dievčaťa, pričom ho našli obesené vo vlastnej izbe. Jessicu Scatterson sa snažili oživovať takmer hodinu, no o 3.53 ráno vydýchla v sanitke naposledy. Ako sa následne ukázalo, zosnulá bola obeťou internetovej šikany, na základe ktorej spáchala samovraždu. „Z dôkazov je mi jasné, že Jessica musela byť v hroznom emočnom stave, keď si siahla na život,“ povedal súdny lekár Alan Moore.

Zdroj: warringtonguardian.co.uk | Foto: Facebook/J.S

Exit mobile version