Otto Weiter prežíva nepochybne jedno z najhorších období v živote, ktoré prišlo úplne nečakane. Šťastnú manželskú dvojicu rozdelila náhla smrť Andrey Fischer. Spevák po jej odchode prehovoril po prvýkrát a prezradil, že bol nútený aj vyhľadať lekára.

Otto Weiter (65) sa momentálne musí vyrovnať s veľmi bolestivou stratou milovanej manželky, ktorú si vzal pred 8 rokmi. Andrea Fischer nemala ani len 50 rokov, keď ju cievka v mozgu náhle pripravila o život. Spevák bol pri nej v posledných chvíľach, keď v noci vydýchla naposledy v ich dome. Otto na tom podľa slov spoločných kamarátov nie je veľmi dobre a pred pohrebom hovoril aj o tom, že už nechce viac žiť.

Po tom, ako Andreu pochoval, sa však snaží vrátiť späť do normálneho života a udržať svoje myšlienky pri pozitívnejších témach. Jeho kamarát Noro Meszároš z Tv Senzi dokonca uviedol, že plánuje vedľa Otta postaviť novú tvár, ktorá by mohla zaplniť prázdne miesto po Andrejke aspoň pracovne. Teraz prehovoril samotný Weiter a potvrdil, že sa chystá vrhnúť do práce: “Vraciam sa pomaly k robote. S Andrejkiným bratom, ktorý je práve u mňa, už tri dni premýšľame a vymýšľame nový projekt. Nechceme Andrejku v jej reláciách nahradiť, preto by to malo byť niečo úplne iné. Iný typ moderátorky, iná relácia, aby to nebolo porovnávané,” priznáva pre Nový Čas.

Zronený spevák, ktorému po zápale srdca pracuje orgán len na približne 30 percent, však dodáva, že zdravotne na tom nie je práve najlepšie. Musel dokonca vyhľadať aj lekársku pomoc: “Bol som na menšej lekárskej kontrole. Zobrali mi krv a dali infúziu a injekcie. Necítim sa úplne najlepšie,” priznal na rovinu. V situácií, v ktorej sa však nachádza, je to prirodzené a snáď Ottovi nový hudobný projekt prospeje fyzicky aj duševne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Otto Weiter, Andrea Fischer