Jedna z najznámejších komediálnych herečiek Hollywoodu si od lekárov vypočula trpkú správu. Christina Applegate, ktorá sa na prelome 80. a 90. rokov preslávila seriálom Ženatý so záväzkami, musí čeliť novej diagnóze, ktorou je skleróza multiplex.

Hollywoodska hviezda Christina Applegate (49), ktorá sa objavila v snímkach Matky rebelky, Bláznivá dovolenka či v seriáli od Netflixu Smrť nás spojí, si od lekárov vypočula nečakanú správu. Potom, čo v minulosti bojovala s rakovinou prsníka, ktorú porazila začiatkom augusta 2008, jej bola diagnostikovaná skleróza multiplex.

„Ahojte, priatelia. Pred niekoľkými mesiacmi mi diagnostikovali sklerózu multiplex. Bola to zvláštna cesta. No dostala som obrovskú podporu od ľudí, ktorí majú takisto toto ochorenie. Bola to ťažká cesta. Ako však všetci vieme, tá cesta pokračuje. Pokiaľ ju nejaký kretén nezablokuje,“ napísala Christina na sociálnej sieti Twitter. Kým s totožnou diagnózou bojuje aj jej blízka priateľka, herečka Salma Blair, na Slovensku ochorenie trápi aj operného speváka Martina Malachovského či speváčku Tinu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter | Foto: wallup.net, wallpaperflare.com, IG/DeadtoMe