Karel Gott (80) už nejakú dobu pravidelne dochádza do nemocnice v sprievode manželky. Po smutných slovách maestra je už jasné, čo sa deje. Slávikovi opäť diagnostikovali zákernú rakovinu.

Karel Gott nedávno oslávil 80. narodeniny, no napriek tomu, že maestro by rád naďalej spieval pre svojich fanúšikov, jeho zdravotne problémy sa vrátili v plnej sile. Už počas leta padali prvé varovné signály, keď božský Kája skolaboval a bolo ho pravidelne vidieť v nemocnici za doprovodu manželky Ivany.

To však ešte nikto netušil, aké vážne to so spevákom je. Teraz na rovinu oznámil, že sa mu, bohužiaľ, vrátila rakovina. „Približne pred rokom a pol sa u mňa objavila porucha krvotvorby v podobe myelodysplastického syndrómu. Napriek niekoľkým druhom liečby ale, bohužiaľ, prešlo toto ochorenie do akútnej leukémie,“ prezradil pre český Blesk veľmi smutnú novinu Kája.

Spevák, ktorý dochádza na liečbu a sledovanie do nemocnice v Prahe, má ale prvé dobré správy. „V oblasti brucha som videl obrovskú čiernu škvrnu. Po prvej chemoterapii je škvrna asi tretinová. Rakovina, našťastie, nezasiahla žiadne orgány. Lekári hovoria, že moja šanca na prežitie je 90 percent. Pevne verím, že sa uzdravím,“ vyslovuje nádej. Českému slávikovi prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: YouTube/Артём Вишняков (Karel Gott Fan), Facebook/Karel Gott