Známa slovenská herečka momentálne prežíva jedno z najťažších období v živote. Po strate svojho milovaného manžela, ktorý prehral boj s rakovinou, prišla ďalšia rana. Hlboko ju zasiahla smrť dcéry, s ktorou mala dlhodobo vážne problémy.

Herečka a regionálna politička Ľuba Blaškovičová má za sebou úspešnú kariéru. Okrem divadla a televízie sa však zaujímala aj o dianie v spoločnosti. Aj ona bola jedna z mnohých umelcov, ktorá pred tridsiatimi rokmi stála v novembri 1989 na tribúne a hlásala zmenu.

Pred jedenástimi rokmi sa musela umelkyňa zmieriť so smrťou svojho milovaného manžela, herca Petra Raševa. Aj napriek tomu, že chcel zákernú rakovinu poraziť, nakoniec jej, žiaľ, podľahol. Pre 64-ročnú ženu to bola tvrdá rana a o to viac sa sústredila na svoje dcéry Kristínu a Katarínu.

Pred dvoma rokmi sa však dostala na verejnosť informácia, že jej mladšia dcéra Katka prepadla drogám. Situácia sa zhoršovala a došlo až na nebezpečné vyhrážanie sa vlastnej matke, v dôsledku čoho skončila mladá kráska vo vyšetrovacej väzbe.

Žiaľ, herečkina dcéra sa pred mesiacom predávkovala, pričom jej už nebolo pomoci. Blaškovičová sa utiahla na svoju chalupu v Prakovciach, kde prežíva veľký zármutok. Práve na tomto mieste je dokonca pod lipou, ktorú zasadili spoločne s manželom, rozsypaný jeho popol. Úprimnú sústrasť.

Smrť dcéry herečku úplne zdrvila
Katka drogám nakoniec podľahla

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Luba Blaskovicova, YouTube, Pixabay