Vera Wisterová už od októbra 2019 prežíva nočnú moru a stále bojuje s Jeremym Hulshom o návrat svojich dvoch synčekov na Slovensko. Na poslednom súde však 8-ročný Harlow vyriekol zdrvujúce slová, z ktorých moderátorku muselo zamraziť.

Moderátorka (43) prežíva od minulého roka peklo, ktoré si vie predstaviť len máloktorá žena a matka. Otec jej synov Jeremy Hulsh (41) uniesol dvoch chlapcov z nákupného centra a momentálne sa s nimi nachádza v Amerike. Harlowa (8) a Thea (6) tak Vera Wisterová vidí len zriedkavo. Naposledy mala možnosť objať ich začiatkom mája, kedy mohla tráviť čas so svojimi pokladmi celé dva týždne.

Len pred niekoľkými dňami sa ale musela opäť vrhnúť do neľútostného boja a zúčastnila sa ďalšieho súdneho pojednávania, ktoré prebiehalo cez telekonferenciu. Vera, Jeremy, sudca a právnici tak museli riešiť náročnú situáciu. Práve vo výpovedi Very sa majú podľa dokumentu zo súdu, ktorého obsah zverejnil Nový Čas, nachádzať priam zdrvujúce slová synčeka Harlowa.

Pred pár dňami so mnou a s mojou tetou Amy Wister hovorili Theo a Harlow o tom, že sa nikdy nevrátia do Bratislavy a na Slovensko. Ak by sa tak totiž stalo, vraj by už nikdy nevideli svojho otca. Harlow, ktorý má osem rokov, mi povedal o rozvodovom konaní medzi mnou a Jeremym na Slovensku. Harlow mi vyčítal, že som ho ukradla otcovi, keď mal päť rokov z Izraela a otec ho musel mesiace hľadať,“ znejú šokujúce slová. Vera zároveń uviedla, že deťom o rozvode nikdy nerozprávala a z jej očierňovania tak obvinila práve Jeremyho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/verawister