Legendárny sitcom Priatelia sa po 17 rokoch opäť vrátil v jednej spomienkovej epizóde, v ktorej sa stretlo takmer celé obsadenie hercov. Pri tejto príležitosti sa jeden z protagonistov priznal, že bojuje so zákernou chorobou, pričom sa jeho zdravotný stav počas pandémie koronavírusu výrazne zhoršil.

Okrem šestice hlavných hrdinov seriálu sa v príbehu pravidelne objavovali postavy ako Janice Litmanová Goralniková s jej slávnym výkrikom “Ooo, môj božeee“ či blonďavý čašník Gunther so slabosťou pre Rachel. Práve on sa počas natáčania spomienkovej epizódy priznal, že bojuje s rakovinou prostaty.

Vlastným menom James Michael Tyler prezradil, že rakovina sa mu rozšírila až do kostí, pričom s touto diagnózou sa trápi už tri roky. ,,Teraz je moja rakovina v 4. štádiu, čiže v neskorom štádiu. Takže nakoniec, viete, pravdepodobne ma dostane,“ povedal v Today Show. Podľa jeho slov mali byť lekári spočiatku optimistickí, no rakovina začala mutovať.

V tom čase začala zúriť pandémia koronavírusu, v dôsledku čoho 59-ročnému hercovi odložili dôležité vyšetrenia. ,,Oneskorilo sa mi vyšetrenie, čo nebolo dobré. Rakovina mi začala mutovať v čase pandémie, a tak postupovala,“ vysvetlila hviezda kaviarne Central Perk. Legendárny Gunther sa však odmieta vzdať a momentálne podstupuje chemoterapiu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: today.com  |  Foto: Twitter, Pixabay