Zdrvujúci pohľad sa naskytol fanúšikom krásnej hollywoodskej herečky, ktorá pred niekoľkými hodinami zverejnila smutný záber. Boj so zákernou chorobou si vypýtal svoju daň a sympatická hviezda prišla o svoje vlasy.

Hollywoodska herečka Selma Blair prežíva od minulého roka veľmi ťažké chvíle. V auguste 2018 jej lekári diagnostikovali zákerné ochorenie sklerózy multiplex, ktorým trpí aj slovenská speváčka Tina. 47-ročná kráska, ktorá vychováva 8-ročného synčeka Arthura, sa tak musí pasovať s obrovskými bolesťami.

O svoju radosť aj smútok sa pritom delí s fanúšikmi na Instagrame, kde sa objavil aj najnovší záber. Hviezda filmu Veľmi nebezpečné známosti či Hellboy je na ňom holohlavá a k tejto drastickej zmene ju viedla práve náročná liečba. Pár hodín predtým pritom zverejnila snímku, ako jej vlasy strihá samotný 8-ročný syn.

Aj napriek neľahkému osudu ale ostáva optimistka: „Dnes je výnimočný deň. Práve som bola prepustená zo starostlivosti skvelého tímu sestier, technikov a lekára, ktorí rovnako ako ja veria v moje uzdravenie. Budem mať zníženú imunitu najmenej najbližšie tri mesiace. Takže žiadne bozky, prosím,“ žartuje na sociálnej sieti herečka, ktorú podľa vlastných slov čaká náročná cesta k vyliečeniu. Držíme jej palce!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/selmablair