Šoubiz Zdrvujúci záber slávneho páru: Prišli o tretie bábätko!

Zdrvujúci záber slávneho páru: Prišli o tretie bábätko!

Slávny pár sa už tretieho prírastku do rodiny nevedel dočkať, keď prišla zdrvujúca správa od lekárov. Americká modelka a televízna tvár prišla vo svojich 34 rokoch o bábätko. Na sociálnej sieti zverejnila srdcervúci záber z nemocnice, na ktorom jej stekajú slzy po tvári.

Americká modelka a televízna tvár Chrissy Teigen a slávny spevák John Legend spoločne vychovávajú dve krásne deti, Lunu a Milesa. V auguste informovali svojich nadšených fanúšikov o tom, že do ich rodiny opäť čoskoro priletí bocian. 34-ročná tehotná kráska však musela byť náhle hospitalizovaná pre masívne krvácanie. Ako priznala so smútkom na sociálnej sieti, s Johnom o bábätko, ktoré volali Jack, prišli.

Sme šokovaní a v hlbokom smútku, o akom obvykle len počúvame, v bolesti, akú sme doteraz necítili. Nedokázali sme zastaviť krvácanie napriek sáčkom a sáčkom krvnej transfúzie. Nebolo to dosť. Jack sa tak veľmi snažil, aby bol časťou našej rodiny a aj bude, navždy. A nášmu Jackovi – Prepáč za prvé chvíle života, ktoré prišli s toľkými komplikáciami a že sme ti nemohli dať domov, ktorý si potreboval na prežitie. Navždy ťa budeme milovať,“ napísala Chrissy.

Jej smutné slová zdieľal aj samotný spevák so slovami „milujeme ťa, Jack“. Modelka sa už vrátila z nemocnice, no zábery, ktoré zverejnila, trhajú srdce. Spoločné čiernobiele fotky s Johnom a bábätkom na rukách sú plné smútku a sĺz. Vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/chrissyteigen

Exit mobile version