Mnoho mužov po celom svete sa túži ráno zobúdzať pri krásnej hudobnej dive, ktorá svojim telom dokáže rozpáliť nejedného človeka. Povráva sa, že Jennifer Lopez opäť skočila do vzťahu a jej partnerom by mal byť mladý hudobník.

[sociallocker]Spevácka hviezda, ktorá má svoje nezameniteľné miesto nielen v americkej brandži, ale aj v latinskej, opäť žiari šťastím. Po nevydarených manželstvách dlho tvorila pár s mladým tanečníkom Casperom a zdalo sa, že sa zo speváčky opäť stane vydatá pani. Opak bol však pravdou a dvojica sa nakoniec rozišla.

Pred pár dňami sa začalo pošuškávať, že 47-ročná interpretka mnohých svetových hitov tvorí pár s mladým kolegom z brandže. Drake, ktorý je od JLo o 17 rokov mladší, zverejnil ich spoločnú fotografiu, na ktorej sa k sebe sladko túlia. Rihanna, ktorá v minulosti chodila s mladým hudobníkom, sa po zhliadnutí tejto snímky odhodlala k ráznemu kroku. Barbadoská kráska zrušila sledovanie Latino divy na sociálnej sieti.

Mnoho ľudí si myslí, že v šoubiznise je na obzore nový párik, no existuje tu aj iné vysvetlenie, prečo obaja spolu trávia toľko času. Podľa blízkych zdrojov Drake spolu Jennifer pracujú na spoločnej hudbe. Tak či onak, čas ukáže, ako to naozaj je.

Foto: Instagram | Zdroj: harpersbazaar.com
[/sociallocker]