Pred pár dňami došlo k obrovskej tragédií, pri ktorej zomrela matka dvoch malých detí. Jej telo našla suseda, ktorá o ňu začala mať obavy. Aj napriek rýchlej pomoci záchranárov sa však mladú ženu už zachrániť, žiaľ, nepodarilo.

Nešťastná tragédia sa stala v anglickom meste Troquayi, kde sa Taylor Parsonsová vo svojom dome nechtiac predávkovala liekmi na ukľudnenie a na spanie. V osudný večer sa 25-ročná žena rozprávala so susedou Clair, pričom jej povedala, že si dá lieky a pôjde si ľahnúť. Nešlo tak o neobvyklú situáciu.

Suseda si však na druhý deň začala robiť starosti, keďže z bytu nikto nevychádzal, a tak sa rozhodla zaklopať na dvere. Otvoril jej syn nebohej, pričom Taylor našla ležať na gauči bez známok života. Okamžite ju začala oživovať a privolala záchranárov. Po napojení na prístroje však mohol lekár už len konštatovať smrť.  

Prípad sa dostal aj na súd, keďže sa mal sudca zaoberať aj možným cudzím zavinením. Výsledky pitvy však preukázali, že mladá žena sa predávkovala. Jej dve malé deti sa pritom hrali iba 30 cm od miesta, kde ležala ich mŕtva matka.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: gofundme.com, YouTube