Bola matkou troch detí, a zároveň pracovala ako policajtka. Problémy, ktoré ju sprevádzali posledné mesiace, ju však natoľko trápili, že sa rozhodla dobrovoľne ukončiť svoj život. Aj napriek tomu, že na poslednú chvíľu zmenila svoj názor, už bolo neskoro.

Lianne Mathersová pochádzala z Anglicka, pričom ju v posledných mesiacoch trápili veľké stavy úzkosti, v dôsledku čoho hľadala útechu na dne pohárika. Veľmi rýchlo sa tak stala závislou a situácia sa natoľko vyhrotila, že bola prichytená za volantom pod vplyvom alkoholu. Dostala pokutu a zákaz šoférovať na 20 mesiacov.

Podľa slov jej príbuzných strácala nad svojím životom kontrolu, čo ju nesmierne deprimovalo. Pred pár dňami napokon išla 38-ročná žena ku koľajisku, kde chcela skočiť pod vlak. Ešte pred samovraždou zavolala svojím rodičom a chcela sa s nimi rozlúčiť.

Mama ju nakoniec presvedčila, aby sa vrátila späť k deťom, no už bolo neskoro. ,,Náhle som videl postavu predo mnou. Myslel som, že to bol mladý človek s batohom. Pozerali sme sa priamo na seba, keď prišiel náraz. Snažil som sa zastaviť, ale nešlo to a vlak sa zastavil až niekoľko stoviek metrov potom,” povedal zdrvený strojvodca Andrew Lee pre thesun.co.uk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Twitter