34-ročná mamička, ktorá musela rodiť cisárskym rezom, sa prebrala na nemocničnom lôžku. Potom, čo však objavila následne po prebratí, sa dodnes nevie spamätať. Lekárom odkazuje jediné: “Zničili ste mi život!”

34-ročná mamička menom Lindsay Clark prišla do nemocnice v britskom Leedse priviesť na svet svoju dcérku Lacie. Musela však rodiť cisárskym rezom a ohrozením tehotenstva bolo najmä nebezpečné ochorenie preeklampsie. Ešte väčší horor však zažila žena po prebudení zo spánku.

Zistila totiž, že lekári jej počas zákroku vybrali aj veľkú časť vaječníkov a znemožnili jej tak mať ďalšie deti. Lindsay má síce po narodení dcérky dokopy dve deti, no jej snom bolo mať podľa denníka Mirror odjakživa veľkú rodinu. Na svoj sen však musí zabudnúť: “Bola som kategoricky proti. Keď sme s doktorom o operácii rozprávali, bolo jasne povedané, že to nebude v ten deň,” plače zronená žena, ktorá namiesto radosti z bábätka dokáže myslieť len na to, že už nebude mať žiadne ďalšie deti.

Ako toto môžu niekomu urobiť? Mám pocit, že mi zničili život. Doktori mi proste vzali šancu mať ešte niekedy deti. Láme sa mi srdce vždy, keď sa ma synček opýta – Mami, budeme mať ešte bračeka alebo sestričku?” plače. Nemocnica jej napokon zaplatila kompenzáciu v sume 25-tisíc libier, no mamička sa rozhodla varovať ostatné ženy, aby nedopadli rovnako.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: YouTube/Mai PM