Mladá žena si ešte pred dovŕšením 30. narodenín vypočula od lekárov zdrvujúci verdikt. Ako jej oznámili, bola len mizivá šanca, že by sa v budúcnosti mohla stať matkou. S tým sa však odmietla zmieriť a po období plaču i depresií sa rozhodla radikálne zmeniť svoj životný štýl.

Bettine Campolucci Bordi diagnostikovali syndróm polycystických ovárií a endomietriózu, ktorá jej zabraňovala stať sa matkou. Ešte pred 30-kou si vypočula absolútne zdrvujúcu správu, ktorá ju položila. ,,Bola som v šoku, myslela som si, že nech je so mnou čokoľvek, bez problémov sa to vyrieši,” napísala na sociálnej sieti.

Úspešná kuchárka stratila nádej mať s manželom dieťa, no od gynekologičky dostala zoznam liekov, ktoré by jej pomohli zdravotné problémy zmierniť, či dokonca vyriešiť. Hrozili však vedľajšie účinky. Vtedy si povedala, že namiesto liekov skúsi najprv zmeniť svoje stravovanie.

Bettina prestala jesť mäso a všetky živočíšne výrobky, pričom produkty kupovala na farmárskych trhoch. Jedlo si začala pripravovať výlučne doma, aby mala kontrolu nad tým, čo vkladá do úst. Nový životný štýl ju natoľko nadchol, že sekla s prácou a začala zostavovať vegánske recepty.

Potom sa však stalo niečo neuveriteľné! Po siedmich mesiacoch od zmeny stravovania zistila, že je tehotná. V minulosti však niekoľkokrát potratila, takže mala strach sa predčasne tešiť a rastúce bruško radšej skrývala. Napokon sa na ňu usmialo šťastie, keďže pôrod prebehol bez problémov a Bettina sa už sedem rokov teší z dcérky, ktorá dostala meno Ayla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: IG/bettinas_kitchen