Mladý manželský pár z amerického mesta Michigan sa tešil na svojho prvého potomka, pričom nemohli tušiť, že jeho príchod na svet bude poriadne komplikovaný. Žena si v 33. týždni tehotenstva uvedomila, že niečo nie je v poriadku a od tohto okamihu utekal čas na záchranu jej i bábätka.

Camre sa začala cítiť počas tehotenstva zle a postupne jej opúchalo hrdlo. Ustráchaný manžel Steve neváhal a odviezol ju do nemocnice, kde dostala silný záchvat. Lekári museli konať a rozhodli sa pre okamžitý cisársky rez, pri ktorom prišiel na svet iba 1,8 kilogramov vážiaci synček Gavin.

31-ročná pacientka však dostala mozgovú mŕtvicu a zostala v kóme. Doktori nevedeli odhadnúť, aký vplyv bude mať krvácanie do mozgu. Po tom, ako sa prebrala, bolo zrejmé, že nespoznáva svojho manžela ani synčeka. Žena dokonca vôbec netušila, že pred pár dňami rodila. Niekoľko mesiacov po prepustení z nemocnice strávila v dome rodičov, pričom si opäť hľadala cestu k životnej láske a potomkovi.

Steve sa však obával, že svoju manželku navždy stratil. Napísal jej teda knihu lásky, kde opísal každý dôležitý moment ich spoločného života, pričom pripojil aj fotografie. ,,Raz sme sedeli na gauči a ona mi povedala, že síce nevie, kto som, ale vie, že ma miluje,“ uviedol nadšený muž pre dailymail.co.uk.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Facebook/Camre Curto, Steve Curto