Operačné stredisko polície včera v podvečerných hodinách zaznamenalo niekoľko telefonátov od občanov, ktorým nebolo ľahostajné správanie sa mladej ženy. Na miesto bola privolaná hliadka, pričom muži zákona zostali zhrození, v akom stave sa matka dvoch detí nachádzala. Jej ratolesti sa pritom nachádzali vo vozidle tiež!

Trnavčania zachytili na parkovisku na Rybníkovej ulici mladú ženu Lenku, ktorá nekontrolovateľne jazdila po celom parkovisku. Taktiež mali podozrenie, že je vodička pod vplyvom alkoholu. Na miesto bola vyslaná policajná hliadka, ktorá automobil značky VW GOLF zastavila.

Lenka bola policajtmi vyzvaná k dychovej skúške, keďže pôsobila už na prvý pohľad zmätene. V dychu jej nakoniec namerali 1,5 promile alkoholu, pričom jej deti vo veku štyri a šesť rokov sa nachádzali vo vozidle tiež. Opitej Slovenke zadržali vodičský preukaz a predviedli ju na policajnú stanicu. Deti boli odovzdané starej mame. 30-ročná matka je obvinená z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, pričom na rozhodnutie súdu si počká v cele policajného zaistenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Polícia SR  |  Foto: Facebook/Polícia SR, YouTube, Pixabay