Internetom sa začala šíriť veľmi smutná správa zúfalej ženy, ktorá prosila o pomoc. Jej príbeh si získal tisíce ľudí, a dokonca jej pomohla aj istá charita, ktorá pre ňu vyzbierala peniaze v domnienke, že zomiera. O to väčšie bolo prekvapenie, keď sa prevalilo, že všetko je iba veľká lož!

Carla Louise Evans šírila prostredníctvom sociálnej siete správu o jej rakovine močového mechúra, pričom mala údajne nešťastnej žene zlyhávať pečeň. Iba 29-ročná podvodníčka dokonca oslovila charitu Rachael Kirkwood, ktorá pre ňu vyzbierala 15-tisíc libier (okolo 16 800 eur).

„Onkologická pacientka“ tvrdila, že jej nezostáva veľa času a peniaze mali byť použité na jej liečbu a zmiernenie bolesti. Matka dvoch detí zrejme nerátala s tým, že zdravotné záznamy si neziskové organizácie kontrolujú. Bohužiaľ, všetko sa dostalo na verejnosť v čase, keď už boli darované peniaze minuté.

Ľudia, ktorí jej venovali rôzne finančné príspevky, nemohli byť vo väčšom šoku, keď zistili, že Carla tieto peniaze použila na svoju vysnívanú svadbu. Zo strany zakladateľky charity bola okamžite kontaktovaná polícia, pričom čerstvej neveste hrozí šesť mesiacov až tri roky za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Twitter, Pixabay