Mladá žena začala nečakane pociťovať zvláštnu bolesť v chrbte. Rozhodla sa preto navštíviť lekárov, no to, čo zistili, ju šokovalo. Ich chyba sa totiž prejavila až po neuveriteľných 10 rokoch…

Mladá Melinda Nichols z Ohia porodila svojmu mužovi tretie bábätko a potom sa rozhodla, že už svoju rodinku ďalej nechce rozširovať. Vybrala sa teda k lekárovi na zákrok, počas ktorého jej do tela zaviedli vnútromaternicové teliesko, ktoré má zabrániť ďalšiemu počatiu.

To však ešte netušila, čo sa stane už onedlho. Keď sa totiž o nejaký čas vybrala na rutinnú kontrolu ku svojmu gynekológovi, ten zistil, že teliesko sa nenachádza na svojom mieste a záhadne zmizlo. Melinde sa to nezdalo, no napokon sa zmierila so slovami lekára, že jej zrejme vypadlo. Keď však začala po desiatich rokoch pociťovať zvláštnu bolesť chrbta, neverila vlastným ušiam.

Lekári zistili, že antikoncepčné teliesko mala žena po celý čas v sebe a putovalo jej telom. Melinda celý príbeh zverejnila na sociálnej sieti so slovami: „Ak vám povedia, že niečo vypadlo, uistite sa, že je to naozaj tak!“ Lekári si však zo svojej chyby ťažkú  hlavu nerobia a prípad uzavreli so slovami, že také veci sa občas stávajú.

Melinda mala vnútromaternicové teliesko v tele 10 rokov

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Facebook