Mladá žena oslavovala 29. narodeniny v kruhu rodiny a priateľov, no počas párty došlo k tragickej udalosti, ktorá ňou hlboko otriasla. Neuváženým krokom totiž prišla o manžela a dvoch kamarátov. Zranila sa dokonca aj samotná oslávenkyňa, ktorá však mala o čosi viac šťastia.

Tragická udalosť sa stala v Moskve, keď oslavovala narodeniny miestna influencerka Ekaterina Didenko. Párty sa konala na terase, kde sa nachádzal aj bazén. Manžel oslávenkyne sa rozhodol do bazéna pridať 25 kg suchého ľadu, ktorým chcel ochladiť teplú vodu, a zároveň vytvoriť dymový efekt na hladine.

Suchý ľad však zareagoval s vodou, pričom sa do vzduchu uvoľnilo veľké množstvo oxidu uhličitého. Niektorí z hostí sa otrávili a ďalší popálili, pričom skončili v nemocnici. Nešťastný nápad si nakoniec vyžiadal tri obete vrátane manžela influencerky, Valentina (†32). Iróniou je, že v dôsledku tragédie jej vzrástol počet fanúšikov raketovou rýchlosťou. Zatiaľ čo pred tragédiou mala 500-tisíc priaznivcov, teraz sa číslo zvýšilo na 1,6 milióna fanúšikov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram/dedinko.katerina