Ak máte občas pocit, že to preháňate s vianočnou výzdobou, vetvičkami a guľami, pozrite sa na nasledujúce video. Na svete totiž existuje žena, ktorá je naozaj posadnutá Vianocami a vo svojom dome má neuveriteľný počet stromčekov.

Ak vás manžel občas zahriakne so slovami, že by ste to s tou vianočnou výzdobou nemuseli tak preháňať, vedzte, že určite nie ste najväčšie maniačky. Po zhliadnutí nasledovného videa totiž pochopíte, čo je to naozajstná posadnutosť stromčekmi a ozdôbkami od výmyslu sveta. A takto vyzdobili svoje stromčeky naše celebrity.

Táto žena totiž dokázala svoj dom vyzdobiť až 168-mimi vianočnými stromčekmi od najmenších až po gigantický. Dekorovanie domácnosti s 50-tisícami ozdôb jej zabralo 2 mesiace a stromčeky zdobia dokonca aj akvárium, garáž či práčovňu. V jedálni si dokonca zriadila stromček, ktorý visí dole hlavou. Dom milovníčky Vianoc má v interiéri teplotu 28 stupňov bez kúrenia a všetko teplo pochádza výlučne zo svetielok na stromčekoch. Bizarnú výzdobu si pozriete vo videu nižšie.

Zdroj | Foto: YouTube