Žena poslala prezidentke zúfalú prosbu! Tu je jej odpoveď!

Dátum:

Pandémia koronavírusu je pre spoločnosť nielen skúškou trpezlivosti dodržiavania opatrení a obmedzení. Rovnako tak je aj istou finančnou stratou pre mnohých živnostníkov, podnikateľov či zamestnancov zatvorených prevádzok. Istá pani Nadežda neváhala a o pomoc požiadala priamo prezidentku Slovenskej republiky!

Priamo na Zuzanu Čaputovú sa obrátila zúfalá pani Nadežda, ktorá neváhala a e-mailovú poštu poslala priamo do prezidentského paláca. Opýtala sa jej, z čoho majú žiť ľudia, ktorí pre pandémiu nemôžu pracovať a ich zamestnávateľ ich nemá z čoho vyplatiť: „Poprosila som ju, aby sa ona opýtala vlády (ktorú ona vymenovala) za nás všetkých, aké opatrenia a pomoc vláda poskytne zamestnancom, živnostníkom, malým podnikateľom, aby sa nezvyšovala miera chudoby,“ píše pani Nadežda vo svojom príspevku.

Zúfalá situácia, ktorá sa momentálne týka mnohých ľudí na Slovensku, nezostala nepovšimnutá a pani Nadežda sa dočkala odpovede. Tá prišla z odboru komunikácie prezidentky Čaputovej: „Chceme Vás ubezpečiť, že pani prezidentka sleduje a citlivo vníma problémy, s ktorými zápasia ľudia a firmy v čase pandémie. Často o nich rokuje s kompetentními politikmi a odborníkmi, sama však nemá v týchto veciach rozhodovaciu právomoc. Tú má výlučne vláda SR. Vyzvala tiež na účinnejšie manažovanie krízy, vrátane zmeny lídra tak, aby straty na životoch, ale aj v hospodárskej oblasti boli čo najmenšie. V tomto smere bude pôsobiť aj naďalej,“ odpovedá odbor komunikácie prezidentského paláca. Stačí to však ľuďom, ktorí dnes v dôsledku opatrení nemajú z čoho žiť?!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/N.D. | Foto: IG/zuzana_caputova

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...