Nevinný chlapček Rhuan Maycon da Silva Castro (†9) sa stal obeťou svojej šialenej matky, ktorá v ňom videla nástroj na pomstu bývalému partnerovi. Nenávisť k mužovi ju dohnala ku krkavčiemu činu, pri ktorom pripravila o život svojho vlastného syna.

Rosana Auri da Silva Cândido (29) šokovala celý svet potom, čo spolu so svojou milenkou Kacylou Pryscilou Santiago Damasceno Pessoa zavraždili obzvlášť krutým spôsobom len 9-ročného chlapčeka. Ženy zniesli dieťa zo sveta mimoriadne ohavne, pričom si pred úmrtím prešlo doslova peklom.

Partnerky si do vzťahu priviedli každá po jednom dieťati a kým Rosana bola matkou chlapčeka, Kacyla mala z predošlého partnerstva dcéru. Nakoľko však vrahyňu trápila nenávisť k otcovi a starému otcovi jej syna, ktorí ju mali údajne spoločne biť, rozhodla sa im pomstiť práve na nevinnom Rhuanovi.

Ešte predtým, ako ženy chlapčeka pripravili o život, mu mali odrezať pohlavné orgány a snažiť sa z neho vytvoriť dievča. Následne Kacyla držala nebohému pri nose látku napustenú acetónom, pričom matka ho 11-krát bodla nožom do tela, z toho dvakrát do srdca. Aby sa následne zbavili dôkazov, telo dieťaťa chceli spáliť, avšak po zapnutí grilu a rozšírení mimoriadneho zápachu ho napokon rozsekali a vložili do dvoch kufrov a dvoch ruksakov.

Svetlo do odporného činu dvoch žien napokon vniesla dcéra Kacyly, ktorá sa nekontrolovateľnej hrôze prizerala z vedľajšej izby. Vrahyniam momentálne hrozí 57 rokov za mrežami, pričom sa k činu priznali a uviedli, že po jeho zabití chceli začať žiť nový život.

Zdroj: metropoles.com | Video: YouTube