Pandémia koronavírusu je mimoriadne nebezpečná a v žiadnom prípade ju netreba podceňovať. Aj z tohto dôvodu sú vydané v obchodných reťazcoch krízové opatrenia, ktoré majú zabrániť nákaze smrtiacim vírusom. Existujú však jedinci, ktorí dokážu z obavy z infikovaných potravín robiť šialené veci.

Staršia dáma sa rozhodla vyhnúť nákupu v supermarkete, v dôsledku čoho si radšej zvolila donášku potravín domov. Po tom, ako prišiel kuriér s objednávkou, sa však zatvorila v kúpeľni aj s taškami plnými jedla. To zaujalo jej dcéru, ktorá sa rozhodla zistiť, čo sa deje.

Po vstupe do kúpeľne nemohla byť viac prekvapená, pričom si spravila fotku, ktorú zdieľala aj na sociálnej sieti. Jej matka totiž zo strachu z nákazy COVID-19 vložila všetko jedlo do vane, v ktorej sa nachádzala voda a dezinfekčný prostriedok. Po dôkladnom kúpeli všetky potraviny osušila a následne vložila do chladničky. Kým jedna skupina ľudí ju pochválila za opatrnosť, tá druhá bola zhrozená z ,,kúpajúceho“ sa jedla. Ku komu sa prikláňate vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Twitter/Evie Lancaster  |  Foto: Twitter/Evie Lancaster, Pixabay