Žene zo Cincinnati v Ohiu náhle zomrel manžel. Boli spolu 11 rokov, no na pohrebe dokázala šokovať všetkých prítomných svojím netradičným krokom.

[sociallocker]Ide o Evu Holland, ktorá sa musela zmieriť s manželovým úmrtím, ktorý zomrel na následky predávkovania heroínom. Mike sa liečil od drogovej závislosti, ktorá sa prejavila po tom, čo prepadol liekom proti bolesti. No muž svoju závislosť nedokázal udržať na uzde a heroínu prepadol znova.

Celá rodina aj s Mikeom, ktorý sa vrátil práve z liečenia

Jeho manželka však prekvapila fotografiou, pri ktorej sa usmieva spoločne so svojimi deťmi Lucasom a Avou pri Mikeovej otvorenej truhle. Uverejnením tejto fotografie chcela Eva ,,ukázať realitu závislosti.“ Chcela poukázať na to, že takto vzniká množstvo zbytočných úmrtí. Fotografia bola zdieľaná viac ako 250 000 krát.

Eva s deťmi pri Mikeovej truhle

Eva k fotke uviedla aj vysvetlenie.  „Som si istá, že táto fotografia pobúri mnoho ľudí, ale hlavný dôvod, prečo vznikla je, že mala ukázať realitu závislosti. Ak si nevyberiete zmenu, každý deň bude závislosť vaša jediná cesta von. Dalo sa tomu predísť, nemuselo sa to stať, ale jedna zlá voľba zničila jeho rodinu,“ napísala vdova.

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: facebook.com
[/sociallocker]