Polícia zaznamenala poriadne znepokojujúci prípad, ktorý otriasol aj samotnými mužmi zákona. Mladá žena sa totiž rozhodla odrezať si ruku pomocou cirkulárky, pričom bola v tej chvíli absolútne pri zmysloch. Dôvod jej konania je viac než vypočítavý.

Slovinská polícia sa musela zaoberať incidentom, ktorý je priam šialený. Iba 21-ročná žena si totiž so svojou rodinou vymyslela hrozivý plán. Vďaka pomoci najbližších si dievčina odrezala ruku nad zápästím cirkulárkou. Následne ju previezli do nemocnice, pričom odrezanú ruku nechali zámerne doma, aby si boli istí, že hendikep mladej ženy bude trvalý.

Rodina pri príchode na pohotovosť začala tvrdiť, že sa ich dcéra poranila pri rezaní konárov. Poriadne sa však prerátali, keďže záchranári sa vrátili na údajne miesto nehody a ruku, samozrejme, našli. Chirurgovia tak stihli včas žene prišiť jej končatinu naspäť.

Aký bol dôvod tohto bizarného činu? Členovia rodiny chceli totiž podvodom získať peniaze z poistky. Na základe poistnej zmluvy by zranenej žene bolo jednorázovo vyplatených 400-tisíc eur, a zároveň by dostávala 3-tisíc mesačne ako odškodné. Policajti predbežne zatkli štyroch ľudí, ktorí budú čeliť vážnym obvineniam.

Zdroj: euronews.com  |  Foto: Pixabay, YouTube