Len 23-ročná žena sa pred niekoľkými dňami dopustila ohavného zločinu. Z okna pôrodnice nečakane vyhodila dve bábätká, ktoré pád neprežili. Vraždu pritom vykonala z ohavného dôvodu a za čin jej hrozí 15 až 25 rokov za mrežami.

Len 23-ročná žena (D.Kh.) vykonala pred niekoľkými dňami v meste Namangan v Uzbekistane ohavný zločin. Potom, čo porodila dcérku, sa dozvedela, že jej dieťa bude mať zrejme telesné postihnutie v oblasti nôh. Túto informáciu evidentne neuniesla a rozhodla sa život svojej dcérky ukončiť vyhodením z okna v pôrodnici.

Okrem svojho dieťaťa však vyhodila aj cudzie bábätko inej 22-ročnej mamičky, ktoré bolo zdravé. Obidve deti najprv pád z 5-metrovej výšky prežili, no napokon vážnym zraneniam podľahli. Polícia sa domnieva, že žena chcela týmto spôsobom svoj čin zamaskovať a hodiť ho na neznámeho páchateľa. Personál nemocničného oddelenia si hrozný incident podľa informácii britského Mirror všimol po približne hodine počas nočnej služby.

Žena pritom už bola matkou 2-krát aj v minulosti, no obidve deti boli postihnuté a zomreli prirodzeným spôsobom. Po preukázaní viny jej hrozí pobyt za mrežami na 15 až 25 rokov. Zároveň sa bude viesť samostatné konanie voči personálu nemocnice za lekársku nedbanlivosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: YouTube/BreakingNews Channel, Pixabay