Zuzana Čaputová rozprúdila od svojej inaugurácie neuveriteľný záujem médii aj verejnosti o jej osobu. Rovnaké pocity ako prezidentka však zažíva aj Slovenka, ktorá je jej vernou kópiou. Ľudia si ich dokonca denne mýlia na ulici!

Zuzana Čaputová je od dňa svojej inaugurácie pod neustálym drobnohľadom médii aj verejnosti. Počas zahraničných návštev sa všetky oči upierajú nielen na vystupovanie prezidentky, ale aj na jej vzhľad a upravenosť. Čaputová však zvláda reprezentáciu krajiny na jednotku a okrem skvelých outfitov vyráža dych i elegantnými účesmi, pričom naposledy šokovala jedným takým počas oficiálnej návštevy Francúzska.

Málokto však tuší, že Zuzana má Slovensku doslova dvojča, a to až na opačnom konci republiky. V Prešove totiž pôsobí poslankyňa mestského zastupiteľstva Janette Langová, ktorá našej hlave štátu akoby z oka vypadla. Jej podoba so Zuzanou Čaputovou je taká výrazná, že si ju mýlia aj ľudia na ulici, pričom najväčší rozruch nastal tesne po prezidentských voľbách. “Keď sa pani Čaputová stala prezidentkou, tak vtedy to bolo také, že na každom kroku mi to hovorili ľudia, teraz to trošku opadlo. Teší ma to. Je to také úsmevné a zabaví to človeka. Stretávam sa s tým takmer dennodenne, naozaj,” priznáva Langová pre Nový Čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Poslankyňa zároveň prezradila, že sa na prezidentku nijak nesnaží podobať, ani nekopíruje jej štýl obliekania. Na záver však s úsmevom dodáva, že by sa s prvou ženskou hlavou štátu rada osobne stretla ak by zavítala na východ krajiny. Dokonca jej s humorom ponúkla i špeciálne služby: “Ale jasne, nech sa ozve. Aj ak by potrebovala pani prezidentka dvojníčku, tak kedykoľvek sa môže obrátiť na mňa,” smeje sa. Uznávame, že by sa ako dvojníčka uživila, čo poviete?

Janette Langová

Zuzana Čaputová

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Janette Langová, Zuzana Čaputová, Instagram/zuzana_caputova