Nie je žiadnym tajomstvom, že zastaviť auto na diaľnici môže spôsobiť život ohrozujúcu situáciu ako pre pasažierov daného auta, tak aj pre ostatných na vozovke. O to viac je šokujúce, že istá vodička nečakane zastavila na diaľnici aj napriek tomu, že o niekoľko metrov ďalej sa nachádzalo odpočívadlo.

Bizarná situácia nastala v anglickom meste Northampton, keď mladá žena za volantom nečakane zastavila priamo na diaľnici počas hustej premávky. ,,Zbadal som pred sebou auto, ale svietilo slnko, takže som si výstražné svetlá nevšimol. Musel som zastaviť za tým idiotom. Bolo to šialené, nič podobné som ešte nevidel,” uviedol vodič, ktorý išiel za šoférkou a ledva stihol zabrzdiť.

Svedok uviedol, že následne si všimol, ako zo spomínaného auta vyskočil malý chlapec, ktorý sa vymočil priamo na cestu. Šokovaný vodič sa rozhodol ženine auto obehnúť a vynadať jej, na čo mu len ukázala prostredník a dupla na plyn. Celým incidentom sa zaoberá polícia, pričom je zrejmé, že takýmto bezohľadným spôsobom mohlo dôjsť k vážnej dopravnej nehode.

Zdroj | Foto: YouTube