Druhá séria šou Ruža pre nevestu je už síce za nami, no zaujímavosti ohľadom sledovaného programu divákov zaujímajú stále. Teraz sa napríklad dozvedáme aj to, že na mieste Radka Urbanyaka mohol byť iný známy fešák.

Ponuku stať sa ženíchom v jednej z najúspešnejších televíznych šou Ruža pre nevestu dostal aj Adam Sedro, ktorého určite poznajú všetci diváci tretej série reality šou Love Island. Potetovaný fešák patrí rozhodne k najpríťažlivejším mužom spomínanej zoznamky a z Kanárskych ostrovov si odniesol aj lásku, Češku Venis Dao. Ich vzťah sa však krátko po návrate domov rozpadol.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Sedro (@adamsedro)

Práve Adam sa v rozhovore s ďalšou účastníčkou Love Islandu Adri v jej talkshow Hodina pravdy zmienil o tom, že bol oslovený nielen Markízou, ale aj českou TV Nova. ,,Ty by si sa tam strašne hodil a ja neviem čo…,” prehovárali vraj Adama. ,,Ty vole, ja nechcem mať vôbec na krku desať žien, alebo koľko ich je?“ pokračoval držiteľ titulu Mister Czech Republic, načo mu blondínka odpovedala, že dievčat je až 18.

,,Keď som dostal ten telefonát… Ako som im to povedal? Že toľko peňazí nemáte, aby som tam šiel,“ uviedol so smiechom známy model.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Adam Sedro (@adamsedro)

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ÓČKO (@ockotv)

Zdroj/Foto: Instagram/ockotv, tvmarkizaofficial