Vysoké horúčavy nútia ľudí veľmi rýchlo pretriediť šatník a siahať po oblečení, ktoré je v lete omnoho znesiteľnejšie. Rovnaký prípad riešila aj mladá mamička, ktorá v reštaurácií s rodinou a priateľmi oslavovala synove narodeniny. Z ničoho nič však za ňou prišiel manažér, ktorý pár vetami všetko zničil.

Sueretta sa spolu s manželom vybrala do reštaurácie, keďže chceli osláviť synove narodeniny. Oslavy sa zúčastnili aj kamaráti malého oslávenca. Nestihli si však ešte ani objednať a za mamičkou prišiel manažér reštaurácie, ktorý arogantným spôsobom oznámil žene, že je nevhodne oblečená a z priestorov musí odísť.

Žena sa cítila veľmi ponižujúco, pričom keď sa poobzerala, všimla si hostí, ktorí boli odetí omnoho provokatívnejšie a odhaľovali viac, ako by sa patrilo. Do celej situácie sa napokon zapojil jej manžel, ktorý sa manažéra opýtal, či majú stanovený dress code, keďže si ho nikdy nevšimli. Pracovník reštaurácie zostal ticho a radšej utiekol do kancelárie.

Oslávenec aj s rodinou a kamarátmi sa nakoniec presunuli do inej prevádzky a reštaurácia sa jej dokonca dodatočne ospravedlnila. Suerette však pocit trápnosti zostal. Je si vedomá, že na svojom zovňajšku mohla viac zapracovať, no celý deň sa venovala príprave oslavy a telefonátom s rodičmi, aby synovi kamaráti mohli prísť do reštaurácie a následne prespať u nich doma.

Smutná žena je presvedčená, že jediným dôvodom, prečo sa jej dostalo takéhoto správania, je fakt, že v oblečení, ktoré mala na sebe, jednoducho nepôsobila príťažlivo. Mamička má totiž nadváhu, no vysoké horúčavy ju nakoniec donútili vziať zo skrine to prvé, čo jej prišlo do ruky dúfajúc, že neskolabuje. Možno to nebol ideálny outfit na verejnosti, no vyhodiť ju pred zrakom syna? Myslíte, že manažér spravil dobre?

Zdroj: yahoo.com | Foto: Facebook/ Sueretta Emke, YouTube